ROKA Çevre için Tasarım

Teslimat ve İade


Roka, internet sitesinden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini ön planda tutmakta ve e-ticaret sitemiz üzerinden siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin size yollanması gereklidir.
 
www.rokadesign.net' te yaptığınız alışverişler, onay e-mailini takip eden 1- 2 iş günü içerisinde üretim planına alınır ve siparişiz üzerine ürünlerin üretimleri yapılır. Üretim süresi ürüne bağlı olarak değişmekle birlikte genellikle 2-3 hafta arasındadır. Satın alınan ürünün fiziksel yapısına göre ürün teslimatı kargo, nakliye bedeli oluşabilir ve ürün fiyatı üzerine eklenir veya bazı ürün gruplarında İstanbul içi ücretsiz teslim gibi seçenekler ile yapılmaktadır.   

Stok Bilgisi
Roka ürünlerinin sipariş üzerine üretim yapılır, çoğunlukla stok tutulmaz.

Adres Bilgileri
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi, teslim edilecek kişinin iletişim bilgilerini mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de yazabilirsiniz. 
  
Hatalı / Eksik Siparişler
Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.
 
Kargo Ücretleri
Kargo veya nakliye ücretleri ürün ve teslimat adresi bazında değişiklik göstermektedir, ek ücret gerektirebilir.

İade şartları nelerdir?
Roka ürünleri sipariş üzerine üretildiğinden üründe fiziksel bir hasar, bozukluk olmaması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. 

Nasıl iade edeceğim?
Ürünün hasalı olması durumunda tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi Ürün iade formunu doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paket ile birlikte gelen iade formunu doldurarak ürünü tarafımıza faturası ile birlkte gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Firmamıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. Online Alışverişlerde ürünün orjinal kutusu, ambalajı eksiksiz ve hasarsız olması şarttır.
 
Önemli Güvenlik Unsurları
Sanılanın aksine, kullanıcıların kredi kartı bilgileri çoğu zaman internet üzerinden yapılan alışverişlerde değil fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken dikkatli olun, kredi kartı numaranızı, son kullanma tarihini ve CVC (Güvenlik numarası) numarasını başkalarına vermeyin. Restoran, mağaza gibi fiziki ortamlarda çalınan kredi kartı bilgileriyle alışveriş yapmaya çalışan sahtekârlara karşı önlemler alan e-ticaret siteleri bu sahtekârları yakaladıkları anda kredi kartının gerçek sahibiyle irtibata geçmektedirler, bu gibi durumlarda işbirliği yapın. Ay sonu gelen ekstre bilgilerini dikkatli kontrol edin ve size birşey ifade etmeyen alışverişler için firmalarla irtibata geçin.
 
İnternetten alışveriş yaparken bildiğiniz firmaları tercih edin. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Internet sitesinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edin. Bilmediğiniz bir firmadan alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit edin.
 

ROKA Çevre için Tasarım © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır