ROKA Çevre için Tasarım
tr en

Kategoriler

PUHU 120/140 LT

PUHU 120/140 LT

RTF07-101-01

DIŞ MEKAN ATIK KABİNİ
Elektrostatik boyalı galvaniz / 120 ve 140 LT / Kilitli ön kapaktan boşaltımlı / Tescilli ve özgün tasarıma sahip / Birinci sınıf

  Sepete Ekle
  • Ürün Bilgisi

    PUHU ÜRÜN FÖYÜ PDF

    PUHU ismini Baykuşgiller familyasından, özel tüyleri sayesinde kendini kamufle etme konusunda oldukça yetenekli bir kuş türünden almıştır. Puhu ürününün üst kısmında bitki yetiştirmek amaçlı hazırlanmış bir hazne bulunur. Standart plastik atık konteyneri kullanılır, bulunduğu mekan içerisinde kamufle olarak doğaya uyum sağlar.

    120/ 140 lt  ve  240 lt olmak üzere 2 ebattadır. 

    Kullanım Şekli

    Ürün ön kapısı açılarak içinde bulunan konteynerin çıkartılarak atıkların atılması veya boşaltılması şeklinde kullanılır. Ön kapı kilit ile veya istenirse kilitsiz kullanım için uygundur. 

    • Üst kısımda bulunan bitkilik 6 cm derinliktedir ve su sızdırmaz özelliktedir. 
    • Zemine uyum sağlayan ayarlanabilir ayaklara sahiptir. 
    • Standart plastik konteyner ile beraber kullanılır. 

    Tasarım Bilgisi

    Puhu tasarımı özgündür. Endüstri ürünleri tasarımcısı Yasemin Köse tarafından tasarlanmıştır. Puhu ürünlerinin tasarımı TPE Türk Patent Enstitüsü altında tescillidir. 

    Teslimat Bilgisi

    Ürünler nakliye/ kargo ücreti karşılığında adresinize teslim edilir. Üretim süresi 3 haftadır.

    Yeşil Bilgi

    Tasarımında defalarca yeniden kullanılabilen metal malzeme kullanılmaktadır. Ürünün tamamı geri dönüşüme uygundur. Üretiminde minimal atık ve fire oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Çevre dostudur.

  • Teknik Özellikler

    Malzeme Elektrostatik boyalı galvaniz sac
    Malzeme kalınlığı 1,5 mm
    Kapasite 140 Lt
    Ebatlar Genişlik 65 x Derinlik 68 x Yükseklik 130

PUHU 120/140 LT - Benzer Ürünler

KOZA 240 Lt

ATIK GEÇİCİ DEPOLAMA ÜNİTESİ

240 Lt standart plastik konteyner içine yerleştirilerek kullanılır. Geçici depolaması yapılacak atık türüne, mekanın veya kullanıcının ihtiyaçlarına göre; açık zemin/ sıvı toplama tavalı ve ızgaralı sızdırmaz zemin, konteyner ile kullanım için rampalı/ konteynersiz kullanım için rampasız, üst kısmı kapalı/ üst kısmı raylı kapaklı opsiyonlara sahiptir.

KOZA 120 Lt

ATIK GEÇİCİ DEPOLAMA ÜNİTESİ

120 Lt standart plastik konteyner içine yerleştirilerek kullanılır. Geçici depolaması yapılacak atık türüne, mekanın veya kullanıcının ihtiyaçlarına göre; açık zemin/ sıvı toplama tavalı ve ızgaralı sızdırmaz zemin, konteyner ile kullanım için rampalı/ konteynersiz kullanım için rampasız, üst kısmı kapalı/ üst kısmı raylı kapaklı opsiyonlara sahiptir.

KOZA 240 Lt x 2

ATIK GEÇİCİ DEPOLAMA ÜNİTESİ

İki bölmelidir. İki adet 240 Lt standart plastik konteyner içine yerleştirilerek kullanılır. Geçici depolaması yapılacak atık türüne, mekanın veya kullanıcının ihtiyaçlarına göre; açık zemin/ sıvı toplama tavalı ve ızgaralı sızdırmaz zemin, konteyner ile kullanım için rampalı/ konteynersiz kullanım için rampasız, üst kısmı kapalı/ üst kısmı raylı kapaklı opsiyonlarına sahiptir.

ROKA Çevre için Tasarım © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır