ROKA Çevre için Tasarım
tr en

Kategoriler

GREENBIN Smoke

RGR03-201-03

GENEL VE SİGARA ATIK ÜNİTESİ
Paslanmaz çelik veya Elektrostatik boyalı çelik / 90 LT / Kilitli arka kapaktan boşaltımlı / Tescilli ve özgün tasarıma sahip / Birinci sınıf

  Sepete Ekle
 • Ürün Bilgisi

  GREENBIN ÜRÜN FÖYÜ PDF

  İki bölmeli atık ünitesi. Genel atıklar ve sigara atıklarının birbirinden ayrıştırılarak güven içinde toplanması için tasarlandı. Metal malzemeden üretilmiştir. Kilitli arka kapağı bulunur. Genel atık bölmesi standart poşetler ile kullanılabilir, poşet askı sistemi sayesinde ekstra iç kova gerektirmez. Sigara bölmesi için iç kısmında metal bir iç kova bulunur. Atık bölmesi kapaksızdır, eğimli tasarımı nedeni ile atıkları göstermez. Sabit ayaklıdır.

  Kullanım Şekli

  Ürünün arka bölümünde bulunan kilitli kapak açılır. İç kısmında genel atıklar askı sistemine asılan poşetin çıkartılarak alınması ve yeni poşetin takılması ile yenilenir. Sigara bölmesinde bulunan metal kutu çıkartılarak boşaltılır ve yerine yerleştirilir. Ürün nemli bir bez ile silinerek temizlenir.

  Tasarım Bilgisi

  Greenbin tasarımı özgündür. Endüstri ürünleri tasarımcısı Yasemin Artut tarafından tasarlanmıştır. Greenbin ürünlerinin tasarımı Türk Patent ve Marka Kurumu altında tescillidir. 

  Teslimat Bilgisi

  Ürünler kargo/ nakliye ücreti karşılığında adresinize teslim edilir. Üretim süresi 3 haftadır.

  Yeşil Bilgi

  Tasarımında defalarca yeniden kullanılabilen çelik malzeme kullanılmaktadır. Ürünün tamamı geri dönüşüme uygundur. Üretiminde minimal atık ve fire oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Çevre dostudur.

  Daha fazla bilgi için: www.greenbin.com.tr

 • Teknik Özellikler

  Malzeme Paslanmaz çelik 304 kalite, Elektrostatik boyalı metal
  Kapasite 90 Lt
  Ebatlar Genişlik 50 x Derinlik 35 x Yükseklik 90 cm
  Uygun çöp poşeti ebadı 80x110 cm Jumbo Boy

GREENBIN Smoke - Benzer Ürünler

GREENBIN Mono

BİR BÖLMELİ GERİ DÖNÜŞÜM ÜNİTESİ
Paslanmaz çelik veya Elektrostatik boyalı çelik / 50 LT / Kilitli arka kapaktan boşaltımlı / Tescilli ve özgün tasarıma sahip / Birinci sınıf

SUGA

İKİ BÖLMELİ DIŞ MEKAN ATIK KUTUSU
Atık Türü: Evsel Atık- Geri dönüşüm / Gövde; Elektrostatik boyalı 304 kalite paslanmaz çelik / 100 LT

ROKA Çevre için Tasarım © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır