ROKA Çevre için Tasarım
tr en

Kategoriler

POLYE Tri

RPY01-301-01

ÜÇ BÖLMELİ PANOLU ATIK ÜNİTESİ
Elektrostatik boyalı çelik / 225 LT / Kilitli ön kapaktan boşaltımlı / Üstten poşet yerleşimli/ Tescilli ve özgün tasarıma sahip / Birinci sınıf

  Sepete Ekle
 • Ürün Bilgisi

  POLYE ÜRÜN FÖYÜ PDF

  Polye ismini kayaların çözünmesiyle meydana gelen ve yüksek dağlar arasında bulunan geniş düzlük ve ovalardan alır. Atık bölmelerine atılacak atık türleri hakkında bilgi veren pano işlevindeki alanlar Polye için özel tasarlanmıştır. Ürün hem üstten ve hem de önden açılır. Poşetler üstten yerleştirilir, önden boşaltılır. Beyaz ve siyah renk seçeneklerinde sunulur. 

  Polye ürün ailesi bir bölmeliden dört bölmeliye kadar ihtiyacınıza uygun olarak dört farklı ebatta ve geniş hacimde model sunar. Her bir bölme 75 Lt dir. 

  Atık türleri ile ilgili bilgi verici pano bölümü bulunur. 

  Atık poşetlerinin boşaltıldığı ön kapıları kilit ile açılır.

  Üst kapağı arkaya doğru devrilerek açılır. Atık poşetleri ürünün üst kısmında bulunan poşet sabitleme bölümüne takılır. 

  Kullanım Şekli

  Ürünün üst kısmında bulunan kapağı geriye doğru açılarak, ağız kısmındaki askı sistemine poşetler yerleştirilir. Ürün öndeki kilitli kapakları açılması ile önden boşaltılır. 

  Tasarım Bilgisi

  Polye tasarımı özgündür. Endüstri ürünleri tasarımcısı Yasemin Köse ve Elanur Aslan tarafından tasarlanmıştır. Polye ürünlerinin tasarımı TPE Türk Patent Enstitüsü altında tescillidir. 

  Teslimat Bilgisi

  Ürünler nakliye/ kargo ücreti karşılığında adresinize teslim edilir. Üretim süresi 3 haftadır.

  Yeşil Bilgi

  Tasarımında defalarca yeniden kullanılabilen metal malzeme kullanılmaktadır. Ürünün tamamı geri dönüşüme uygundur. Üretiminde minimal atık ve fire oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Çevre dostudur.

   

   

 • Teknik Özellikler

  Malzeme Elektrostatik boyalı metal (dkp)
  Malzeme kalınlığı 1 mm
  Kapasite 225 Lt
  Ebatlar Genişlik 82 x Derinlik 36 x Yükseklik 93

POLYE Tri - Benzer Ürünler

GREENBIN Tri

ÜÇ BÖLMELİ GERİ DÖNÜŞÜM ÜNİTESİ
Paslanmaz çelik veya Elektrostatik boyalı çelik / 150 LT / Kilitli arka kapaktan boşaltımlı / Tescilli ve özgün tasarıma sahip / Birinci sınıf

LAPYA Tri

ÜÇ BÖLMELİ GERİ DÖNÜŞÜM ÜNİTESİ
Paslanmaz çelik ve/veya Elektrostatik boyalı çelik / 150 LT / Kovalı ve üst kapaktan boşaltımlı / Tescilli ve özgün tasarıma sahip / Birinci sınıf

ROKA Çevre için Tasarım © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır