ROKA Çevre için Tasarım
tr en

Sonuçları Filtrele

Malzeme kalınlığı

  • 1 mm 9

Malzeme

  • Elektrostatik boyalı metal (dkp)

Bölme Sayısı

  • 1 Bölme
  • 2 Bölme
  • 3 Bölme
  • 4 Bölme
  • 5 Bölme

Fiyat (TL)

-

MAKİ

İsmini küçük ağaç ya da çalıların oluşturduğu akdeniz bitki örtüsünden alan MAKİ atık yönetimi alanında ekonomik bir alternatif ve küçük ofis, çalışma odaları gibi alanlardaki küçük hacimli ürün ihtiyacını karşılar.

Maki ürün ailesi ürünleri üst kısmındaki kapağın kaldırılması ile üst kısmından açılır. Maki atık kutuları özel tasarlanmış poşet takma sistemine sahiptir, böylece atık poşeti ürüne kolayca yerleştirilir ve ürünün kapağından taşma yapmaz. İç kovasız ve iç kovalı olarak kullanım seçenekleri sunar. Her bir bölme 20 Lt dir. İstenilirse iki bölme tek bölme olarak kullanılarak 40 Lt ye çıkartılabilir. 

Limit:
MAKİ 40

ATIK KUTUSU

Paslanmaz çelik ve/veya Elektrostatik boyalı metal / 40 LT / Kovalı ve üst kapaktan boşaltımlı / Tescilli ve özgün tasarıma sahip / Birinci sınıf / Kargo bedeli fiyata dahil değildir.

MAKİ 60

ATIK KUTUSU

Paslanmaz çelik ve/veya Elektrostatik boyalı metal / 60 LT / Kovalı ve üst kapaktan boşaltımlı / Tescilli ve özgün tasarıma sahip / Birinci sınıf / Kargo bedeli fiyata dahil değildir.

MAKİ 80

ATIK KUTUSU

Paslanmaz çelik ve/veya Elektrostatik boyalı metal / 80 LT / Kovalı ve üst kapaktan boşaltımlı / Tescilli ve özgün tasarıma sahip / Birinci sınıf / Kargo bedeli fiyata dahil değildir.

MAKİ 100

ATIK KUTUSU

Paslanmaz çelik ve/veya Elektrostatik boyalı metal / 100 LT / Kovalı ve üst kapaktan boşaltımlı / Tescilli ve özgün tasarıma sahip / Birinci sınıf / Kargo bedeli fiyata dahil değildir.

MAKİ 45

ATIK KUTUSU

Paslanmaz çelik ve/veya Elektrostatik boyalı metal / 45 LT / Kovalı ve üst kapaktan boşaltımlı / Tescilli ve özgün tasarıma sahip / Birinci sınıf / İstanbul içi kargo dahildir.

MAKİ 55

ATIK KUTUSU

Paslanmaz çelik ve/veya Elektrostatik boyalı metal / 55 LT / Kovalı ve üst kapaktan boşaltımlı / Tescilli ve özgün tasarıma sahip / Birinci sınıf / Kargo bedeli fiyata dahil değildir.

MAKİ 45 Çocuk

ATIK KUTUSU

Paslanmaz çelik ve/veya Elektrostatik boyalı metal / 45 LT / Kovalı ve üst kapaktan boşaltımlı / Tescilli ve özgün tasarıma sahip / Birinci sınıf

MAKİ 55 Çocuk

ATIK KUTUSU

Paslanmaz çelik ve/veya Elektrostatik boyalı metal / 55 LT / Kovalı ve üst kapaktan boşaltımlı / Tescilli ve özgün tasarıma sahip / Birinci sınıf

MAKİ Pil Kutusu

PİL KUTUSU
Elektrostatik boyalı çelik / 3 LT / Maki geri dönüşüm ünitesi ürün ailesine uyumlu pil kutusu

9 sonuçtan 1 ile 9 arası görüntüleniyor.

ROKA Çevre için Tasarım © 2023 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır