ROKA Çevre için Tasarım
tr en

Kategoriler

MAKİ 100

RMK01-506-01

ATIK KUTUSU

Paslanmaz çelik ve/veya Elektrostatik boyalı metal / 100 LT / Kovalı ve üst kapaktan boşaltımlı / Tescilli ve özgün tasarıma sahip / Birinci sınıf / Kargo bedeli fiyata dahil değildir.

  Sepete Ekle
 • Ürün Bilgisi

  MAKİ ÜRÜN FÖYÜ PDF

  Kullanım ihtiyacınıza göre üç, dört veya beş bölmeli olarak üretilebilen metal atık kutusu. Ürünü beş atık bölmeli kullanmak istediğinizde her bölme 20 Lt, dört atık bölmeli kullanmak istediğinizde bir bölme 40 Lt diğerleri 20 Lt, üç atık bölmeli kullanmak istediğinizde iki bölme 40 Lt, bir bölme 20 Lt olacak şekilde hazırlanır. Bu üürnlerin gövdesi aynı kapakları farklıdır. İleride değiştirmek istediğinizde bize sadece kapak siparişi vererek farklı bir kombinasyonda kullanabilirsiniz. Atık kutusunun gövdesi ve kapağı elektrostatik boyalı metalden üretilmiştir. Gövde üzerinde ingilizce ve türkçe olarak atık türü yazı ve ilgili atık ikonu ile belirtilmiştir. Kutu içine poşet yerleştirilir ve kapak kapatılır. Ürün kapağı üzerinde plastik, kağıt, cam vb. atıkların atılmasına uygun atık deliği bulunur. 

  Kullanım Şekli

  Ürünün kapağı üstten çıkarılır, atık poşetleri özel poşet tutucu sisteme yerleştirilir, özel olarak tasarlanan poşet tutucu sistem sayesinde atık poşetleri kapak kapatıldığında üründene taşarak kötü bir görüntü oluşturmaz. Dolu atık poşetleri üst kısımdan kapak çıkartılarak yukarı çekilerek çıkartılır. Ürün nemli bir bez ile silinerek temizlenir.

  Tasarım Bilgisi

  Maki tasarımı özgündür. Endüstri ürünleri tasarımcısı Yasemin Artut ve Elif Kadayıf tarafından tasarlanmıştır. Maki ürünlerinin tasarımı  TPE Türk Patent Enstitüsü altında tescillidir. 

  Teslimat Bilgisi

  Ürünler nakliye/ kargo ücreti karşılığında adresinize teslim edilir. Üretim süresi 3 haftadır.

  Yeşil Bilgi

  Tasarımında defalarca yeniden kullanılabilen metal malzeme kullanılmaktadır. Ürünün tamamı geri dönüşüme uygundur. Üretiminde minimal atık ve fire oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Çevre dostudur.

 • Teknik Özellikler

  Malzeme Elektrostatik boyalı metal
  Malzeme kalınlığı 1 mm
  Kapasite 100 Lt
  Ebatlar Genişlik 101 x Derinlik 23 x Yükseklik 68
  Uygun çöp poşeti ebadı 65x 80 cm Büyük Boy

MAKİ 100 - Benzer Ürünler

GREENBIN Mono

BİR BÖLMELİ GERİ DÖNÜŞÜM ÜNİTESİ
Paslanmaz çelik veya Elektrostatik boyalı çelik / 50 LT / Kilitli arka kapaktan boşaltımlı / Tescilli ve özgün tasarıma sahip / Birinci sınıf

ECOBIN

ATIK SEPETİ
Elektrostatik boyalı metal renkli kapak / Genişletilmiş sac gövde / Tescilli ve özgün tasarıma sahip / Birinci sınıf

GREENBIN Mono Large

BİR BÖLMELİ ATIK ÜNİTESİ
Paslanmaz çelik veya Elektrostatik boyalı çelik / 60 LT / Kilitli arka kapaktan boşaltımlı / Tescilli ve özgün tasarıma sahip / Birinci sınıf

MAKİ 100 ile Tamamlayıcı Ürünler

Atık Bilgilendirme Panosu

ATIK BİLGİLENDİRME PANOSU
Foreks üzerine folyo baskı / Atık çeşit sayısı değişebilmektedir / Üretim - teslim süresi 1 hafta

 

ROKA Çevre için Tasarım © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır