ROKA Çevre için Tasarım

Kategoriler

KRAFTBIN

RKB01-101-01

KARTON ATIK KUTUSU
Çift oluklu mukavva / 85 LT / Üst kapaktan boşaltımlı / Proje bazlı baskı ve etiket uygulamalı / Tescilli ve özgün tasarıma sahip

  Sepete Ekle
 • Ürün Bilgisi

  Katlanabilen, eğimli üst kapağı bulunan, iki parçadan oluşan karton atık kutusu. Çift oluklu mukavva KST malzemeden üretilmiştir. Talep edilirse proje bazlı olarak ürün üzerine baskı veya etiket uygulaması yapılır. 

  Kraftbin iki parçadan oluşur; kapak ve gövde. Her iki parça da katlanmış ve yassı şekilde size ulaşır. Ürünü katlı yerlerinden açarak kutu ve kapaklarını kolayca oluşturulur. Atık poşeti ürün içine üst kapak çıkartılarak yerleştirilir ve alınır. Üst kapağın eğimli tasarımı sayesinde ürün üzerine herhangi bir malzeme konamaz. Proje bazlı olarak ürün üzerine özel baskı veya etiket uygulaması yapılır. 

  Kullanım Şekli

  Ürünün üst kısmındaki karton kapak çıkartılarak poşet alınır ve rahat bir şekilde boşaltılır.

  Tasarım Bilgisi

  KRAFTBIN tasarımı özgündür. Endüstri ürünleri tasarımcısı Yasemin Artut  ve Elif Kadayıf tarafından tasarlanmıştır. KRAFTBIN ürünlerinin tasarımı  TPE Türk Patent Enstitüsü altında tescillidir. 

  Teslimat Bilgisi

  Ürünler kargo / nakliye ücreti karşılığında adresinize teslim edilir. Üretim süresi 1 haftadır.

  Yeşil Bilgi

  Tasarımında yenilenebilir ve geri dönüştürülebilir karton malzeme kullanılmaktadır. Ürünün tamamı geri dönüşüme uygundur. Üretiminde minimal atık ve fire oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Çevre dostudur.

 • Teknik Özellikler

  Malzeme Çift oluklu mukavva KST
  Ebatlar Genişlik 33 x Derinlik 35 x Yükseklik 80

KRAFTBIN - Benzer Ürünler

ROKA Çevre için Tasarım © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır