ROKA Çevre için Tasarım

Kategoriler

KOZA 120 Lt

KOZA 120 Lt

RK120

ATIK GEÇİCİ DEPOLAMA ÜNİTESİ

120 Lt standart plastik konteyner içine yerleştirilerek kullanılır. Geçici depolaması yapılacak atık türüne, mekanın veya kullanıcının ihtiyaçlarına göre; açık zemin/ sıvı toplama tavalı ve ızgaralı sızdırmaz zemin, konteyner ile kullanım için rampalı/ konteynersiz kullanım için rampasız, üst kısmı kapalı/ üst kısmı raylı kapaklı opsiyonlara sahiptir.

  Sepete Ekle
 • Ürün Bilgisi

   KOZA ÜRÜN FÖYÜ PDF

  KOZA, 1100 Lt, 770 Lt, 660 Lt, 240 Lt ve 120 Lt standart plastik konteynerler içine yerleştirilerek kullanıldığı bir konteyner muhafazasıdır. Geçici depolaması yapılacak atık türüne, mekanın veya kullanıcının  ihtiyaçlarına göre KOZA; açık zemin/ sıvı toplama tavalı ve ızgaralı sızdırmaz zemin, konteyner ile kullanım için rampalı/ konteynersiz kullanım için rampasız, üst kısmı kapalı/ üst kısmı raylı kapaklı opsiyonlara sahiptir. 

  Yağmur suyunun tahliyesini sağlayan eğimli bir tavanı bulunur. Ön ve arka panelleri üzerinde bulunan delikleri sayesinde hava transferini sağlar. Ürünün tasarımı, malzeme ve boya seçimi dış hava şartlarına uygun yapılmıştır.

  Konut, otopark, bahçe gibi alanlarda konteynerlerin muhafazasını ve atık alanlarının düzenlenmesini sağlar. Atık geçici depolama alanınızı veya atık getirme merkezinizi KOZA ürün ailesi ile oluşturabilirsiniz. 
   
  Atık türünü belirleyen ön etiketi ihtiyacınıza göre farklılaştırılabilir. Tüm atık etiket tasarımları renk, ikon ve yazı ile görsel olarak birbirinden ayrılır. Sade ve algılanabilir tasarım dili ile karışıklığa yol açmaz. 
   
  Atık Getirme Merkezi Tebliği
  T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 31 Aralık 2014 tarihinde yayımlanan Atık Getirme Merkezi Tebliği’ne göre 2. sınıf atık getirme merkezleri alışveriş merkezleri, 3. sınıf atık getirme merkezleri ise satış noktaları, iki yüz konut ve üzeri siteler, organize sanayi bölgeleri, havaalanları ve kampüsü olan üniversiteler olarak belirtilmiştir. KOZA konteyner muhafazası ile 2. veya 3. atık getirme merkezinizi oluşturabilir, bakanlığın ilgili tebliğ şartlarını sağlayabilirsiniz. 

  Kullanım Şekli

  Ön kapısı ve/veya (opsiyonel seçenek) üst kapağı görevli kişilerce açılarak atık ürün içine yerleştirilir. Ön kapısı açılarak dolu konteynerler çıkartılır. 
   
  Tasarım Bilgisi 

  KOZA tasarımı özgündür. Endüstri ürünleri tasarımcısı Yasemin Artut ve Elif Kadayıf tarafından ROKA için tasarlanmıştır. KOZA tasarımı  TPE Türk Patent Enstitüsü altında tescillidir. 

  Teslimat Bilgisi

  Ürünler nakliye ücreti karşılığında adresinize teslim edilir. Üretim süremiz 2-3 haftadır.

  Yeşil Bilgi

  Tasarımında defalarca yeniden kullanılabilen çelik malzeme kullanılmaktadır. Ürünün tamamı geri dönüşüme uygundur. Üretiminde minimal atık ve fire oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Çevre dostudur.

 • Teknik Özellikler

  Malzeme Elektrostatik boyalı galvaniz sac
  Kapasite 120 Lt
  Ebatlar Genişlik 60 x Derinlik 62 x Yükseklik 125 cm

KOZA 120 Lt - Benzer Ürünler

KOZA 240 Lt

ATIK GEÇİCİ DEPOLAMA ÜNİTESİ

240 Lt standart plastik konteyner içine yerleştirilerek kullanılır. Geçici depolaması yapılacak atık türüne, mekanın veya kullanıcının ihtiyaçlarına göre; açık zemin/ sıvı toplama tavalı ve ızgaralı sızdırmaz zemin, konteyner ile kullanım için rampalı/ konteynersiz kullanım için rampasız, üst kısmı kapalı/ üst kısmı raylı kapaklı opsiyonlara sahiptir.

ROKA Çevre için Tasarım © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır