ROKA Çevre için Tasarım

KOZA ENDÜSTRİYEL Tehlikeli Atık

KOZA ENDÜSTRİYEL Tehlikeli Atık

RKE

TEHLİKELİ ATIK DEPOLAMA
Özel ölçülerdeki konteynerin içine yerleştirilmesi ile herhangi bir inşaat işine ihtiyaç duymadan tehlikeli atık depolama sorununa çözüm getirir. Atık konteyneri ölçüsüne ve mekanın ihtiyaçlarına göre özel ölçülerde üretilir

Ürün özellikleri;
# Elektrostatik boya
# 1.5 mm Malzeme kalınlığı
# Ürün üzerinde özel tasarım atık bilgilendirme etiketi
# 8 x 8 cm karkas iskelet sistemi
# Menfez
# Kilitlenebilir kapılar
# Sıvı tutucu çıkartılabilir hazne
# Konteyner ile uyumlu rampa sistemi
# Rampa seçenekleri
-Sabit Rampalı
-Hareketli rampa
-Rampasız

  Sepete Ekle
 • Ürün Bilgisi

  Koza Endüstriyel herhangi bir inşaat işine ihtiyaç duymadan tehlikeli atık depolama sorununa çözüm getiriyor. 

  Standart olarak ızgaralı zemine ve bu zemin altında sıvı biriktirme tavasına sahip olan Koza Endüstriyel; ihtiyacınıza göre özel ölçülerde, karşılanması gereken standart kısıtlarına uygun üretiliyor. Atıkların metal konteyner içerisinde depolanması planlanıyorsa ürün önüne dayanıklı konteyner rampası, varil / kutu içerisinde depolanması planlanıyorsa ürün içerisine kullanışlı raflar ekleniyor.

  Atık türünü belirleyen ön etiket ise depolanacak atık çeşidine göre şirket standartlarına uygun ve ileteceğiniz içerikle birlikte tamamen size özel üretiliyor.

  Kullanım Şekli

  Ön kapısı görevli kişilerce açılarak depolanacak atık ürün içine yerleştirilir. Ön kapısı açılarak dolu konteyner / dolu variller çıkartılır. 

  Tasarım Bilgisi 

  KOZA tasarımı özgündür. Endüstri ürünleri tasarımcısı Yasemin Köse ve Elif Kadayıf tarafından ROKA için tasarlanmıştır. KOZA tasarımı  TPE Türk Patent Enstitüsü altında tescillidir. 

  Teslimat Bilgisi

  Ürünler nakliye ücreti karşılığında adresinize teslim edilir. Üretim süremiz 2-3 haftadır.

  Yeşil Bilgi

  Tasarımında defalarca yeniden kullanılabilen metal malzeme kullanılmaktadır. Ürünün tamamı geri dönüşüme uygundur. Üretiminde minimal atık ve fire oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Çevre dostudur.

 • Teknik Özellikler

  Malzeme Elektrostatik boyalı galvaniz sac
  Kapasite İstenilen hacimde
  Ebatlar İstenilen ebatlarda

KOZA ENDÜSTRİYEL Tehlikeli Atık - Benzer Ürünler

KOZA 660 / 770 Lt

KONTEYNER MUHAFAZASI

770 Lt veya 660 Lt standart plastik konteyner içine yerleştirilerek kullanılır. Geçici depolaması yapılacak atık türüne, mekanın veya kullanıcının ihtiyaçlarına göre; açık zemin/ sıvı toplama tavalı ve ızgaralı sızdırmaz zemin, konteyner ile kullanım için rampalı/ konteynersiz kullanım için rampasız, üst kısmı kapalı/ üst kısmı raylı kapaklı opsiyonlara sahiptir.

  İncele

ROKA Çevre için Tasarım © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır