ROKA Çevre için Tasarım

İSTAÇ, Sıfır Atık Projesinde GREENBIN tercih etti.


İSTAÇ, doğal kaynaklarımızın daha verimli kullanımını sağlamak, atığı kaynağında azaltmak ya da geri kazanmak, değerlendirilebilir atığın toplama verimini arttırmak ve depolama alanına giden atık miktarını azaltarak atığın çevresel etkisini minimize etmek amacı ile başlatılan Sıfır Atık Projesi kapsamında “Sıfır Atık Yönetim Planı” hazırlayarak, yol haritası belirledi.

Bu kapsamda geri dönüşüm ve geri kazanım sistemlerinin oluşturulması ve toplumca etkin kullanılması için bu bilincin oluşturulması gerektiğini belirterek ana hizmet binaları ve lokasyonları için ayrıştırma ünitelerini ROKA markasının ürünleri arasında bulunan GREENBIN geri dönüşüm ünitelerini alarak başladı.

İSTAÇ, REW 2018 Geri Dönüşüm Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarında, kendi standında GREENBIN Leed ve Electronic modellerine yer verdi.

İSTAÇ preferred Greenbin products in their office areas as part of the Zero Waste Project that aimed raising awareness on waste and recycling in Turkey. Greenbin Leed and Greenbin Electronic models took place on İSTAÇ stand at REW 2018 İstanbul Recycling Environmental Technologies and Waste Management Fair.


ROKA Çevre için Tasarım © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır