ROKA Çevre için Tasarım
Türkçe English

Hakkımızda


Roka, Dünya kaynaklarının verimli kullanımının gerekliliğine, atığın kaynak ile eşit olduğuna inanır. Roka, temelleri 2009 yılında atılarak çevre için tasarım ürünleri ve çözümleri sunan bir marka olarak kurulmuştur.
 
Greenbin, 2009 yılında ilk geri dönüşüm ünitesi koleksiyonumuz olarak sunulmuş ve bir çok kurumsal firmanın takdirini kazanmıştır. Çevre alanında hizmet ve ürünlerini geliştirmeye bugüne kadar devam eden kurumumuz tüm bu çalışma ve deneyimlerini, sektöre özelleşmiş bir marka olarak ROKA çatısı altında 2016 yılında birleştirerek ve yaratıcı çözümler geliştirmeye devam etmektedir.      
 
Vizyonumuz, yenilikçi, sorumlu ve duyarlı yaklaşımımız ile Türkiye ve Dünya standartlarında çevre dostu ürünler ortaya çıkartmaktır. Kaynak tüketimi ve atık değerlendirme konusunda bilinç seviyesini artırmak ise diğer hedeflerimiz arasındadır.
 
Misyonumuz, Dünya kaynaklarını korumanın herkesin görevi olduğu inancından yola çıkarak Roka ekibi ve iş ortaklarımız ile bu doğrultuda hizmet eden ve kullanıcıları doğru yönlendiren, pazarın ihtiyacı bulunan yenilikçi ürünler ve hizmetler geliştirmek ve müşterilerimize sunmaktır.
 

Yasemin Artut,

Kurucu, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı,

www.yaseminartut.com

www.greenbin.com.tr

 

ROKA KATALOG

Türkçe

 

 

 

ROKA Çevre için Tasarım © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır