ROKA Çevre için Tasarım
tr en

Hakkımızda


HAKKIMIZDA

ROKA, dünya kaynaklarının verimli kullanımının gerekliliğine, atığın kaynak ile eşit olduğuna inanır. Temelleri 2009 yılında Greenbin geri dönüşüm ünitesi ürün grubu ile atılan ROKA, çevre için; kullanıcı odaklı tasarımlara sahip geri dönüşüm üniteleri ve atık kutusu ürünlerini pazara sunan ve atık alanında farkındalık artırmayı hedefleyen projeler hayata geçiren bir marka olarak 2016 yılında kurulmuştur. Yenilikçi, sorumlu ve duyarlı yaklaşımı ile ROKA, Türkiye ve Dünya standartlarında çevre dostu ürünler ortaya çıkartmaktadır. Kaynak tüketimi ve atık değerlendirme konusunda bilinç seviyesini artırmak ise diğer hedefleri arasındadır. Dünya kaynaklarını korumanın herkesin görevi olduğu inancından yola çıkan ROKA ekibi, iş ortakları ile bu doğrultuda hizmet vermekte ve kullanıcıları doğru yönlendiren, pazarın ihtiyaç duyduğu yenilikçi ürünler ve hizmetler geliştirmek ve müşterilerine sunmak için çalışmaktadır.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

ROKA, sürdürülebilir bir çevre için hem bugünün hem de geleceğin ihtiyaçlarına saygılı davranarak insan ve doğa uyumunun sürekliliğine katkıda bulunmayı önemser. Çevreye ve sosyal hayata saygılı ve sorumlu yaklaşımı ile gelecek nesillere daha sağlıklı ve çevre dostu ürünler sunar. Tüm ürünlerini uzun ömürlü olacak şekilde geri kazanıma uygun olarak tasarlayarak, üretiminde minimal atık ve fire oluşacak şekilde politika güden ROKA, ürettiği ve sunduğu her ürün ve hizmette en üst kalite düzeyini hedefler.

TASARIM KORUMA

Teklif edilen ürünlerin tasarımları resmi olarak TÜRKPATENT Türk Patent ve Marka Kurumu altında tescillidir. 6769 Sayılı Sınai Mülkiyet Kanununda belirtilen esaslara göre kanunen korumaya alınmıştır. Tüm hakları ROKA firmasına aittir. Kopyalanamaz, ürettirilemez. Aksi durumdaki uygulamalarda cezai ve hukuki sorumluluk doğuracaktır.

ROKA ÇEVRECİ ÜRÜN VE PROJE GELİŞTİRME TİC. LTD. ŞTİ.

 

EKİBİMİZ

 

 

ROKA Çevre için Tasarım © 2023 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır