ROKA Çevre için Tasarım

Hakkımızda


Roka, Dünya kaynaklarının verimli kullanımının gerekliliğine, atığın kaynak ile eşit olduğuna inanır. Roka, temelleri 2009 yılında atılarak çevre için tasarım ürünleri ve çözümleri sunan bir marka olarak kurulmuştur.
 
Greenbin, 2009 yılında ilk geri dönüşüm ünitemiz olarak sunulmuş ve bir çok kurumsal firmanın beğenisini kazanmıştır. Atıktan ürünler, çevre alanında hizmet ve ürünlerini geliştirmeye devam eden kurumumuz tüm bu çalışma ve deneyimlerini, sektöre özelleşmiş bir marka olan Roka çatısı altında oluşturarak yaratıcı çözümler üretmeye ve sunmaya 2016 yılı itibarı ile devam etmektedir.     
 
Vizyonumuz, yenilikçi, sorumlu ve duyarlı yaklaşımımız ile Türkiye ve Dünya standartlarında çevre dostu ürünler ortaya çıkartmaktır. Kaynak tüketimi ve atık değerlendirme konusunda bilinç seviyesini artırmak ise diğer hedeflerimiz arasındadır.
 
Misyonumuz, Dünya kaynaklarını korumanın herkesin görevi olduğu inancından yola çıkarak Roka ekibi ve iş ortaklarımız ile bu doğrultuda hizmet edecek ve kullanıcıları doğru yönlendirecek, pazarın ihtiyacı bulunan yenilikçi ürünler ve hizmetler geliştirmektir.
 

Yasemin Artut,

Kurucu, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı,

www.yaseminartut.com

www.greenbin.com.tr

 

ROKA KATALOG

Türkçe

 

 

 

ROKA Çevre için Tasarım © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır