ROKA Çevre için Tasarım

KOZA 660 / 770 Lt

RK1

KONTEYNER MUHAFAZASI

770 Lt veya 660 Lt standart plastik konteyner içine yerleştirilerek kullanılır. Geçici depolaması yapılacak atık türüne, mekanın veya kullanıcının ihtiyaçlarına göre; açık zemin/ sıvı toplama tavalı ve ızgaralı sızdırmaz zemin, konteyner ile kullanım için rampalı/ konteynersiz kullanım için rampasız, üst kısmı kapalı/ üst kısmı raylı kapaklı opsiyonlara sahiptir.

  Sepete Ekle
 • Ürün Bilgisi

  KOZA, 1100 Lt, 770 Lt, 660 Lt, 240 Lt ve 120 Lt standart plastik konteynerler içine yerleştirilerek kullanıldığı bir konteyner muhafazasıdır. Geçici depolaması yapılacak atık türüne, mekanın veya kullanıcının  ihtiyaçlarına göre KOZA; açık zemin/ sıvı toplama tavalı ve ızgaralı sızdırmaz zemin, konteyner ile kullanım için rampalı/ konteynersiz kullanım için rampasız, üst kısmı kapalı/ üst kısmı raylı kapaklı opsiyonlara sahiptir. 

  Yağmur suyunun tahliyesini sağlayan eğimli bir tavanı bulunur. Ön ve arka panelleri üzerinde bulunan delikleri sayesinde hava transferini sağlar. Ürünün tasarımı, malzeme ve boya seçimi dış hava şartlarına uygun yapılmıştır.

  Konut, otopark, bahçe gibi alanlarda konteynerlerin muhafazasını ve atık alanlarının düzenlenmesini sağlar. Atık geçici depolama alanınızı veya atık getirme merkezinizi KOZA ürün ailesi ile oluşturabilirsiniz. 

  Atık türünü belirleyen ön etiketi ihtiyacınıza göre farklılaştırılabilir. Tüm atık etiket tasarımları renk, ikon ve yazı ile görsel olarak birbirinden ayrılır. Sade ve algılanabilir tasarım dili ile karışıklığa yol açmaz. 

  Atık Getirme Merkezi Tebliği

  T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 31 Aralık 2014 tarihinde yayımlanan Atık Getirme Merkezi Tebliği’ne göre 2. sınıf atık getirme merkezleri alışveriş merkezleri, 3. sınıf atık getirme merkezleri ise satış noktaları, iki yüz konut ve üzeri siteler, organize sanayi bölgeleri, havaalanları ve kampüsü olan üniversiteler olarak belirtilmiştir. KOZA konteyner muhafazası ile 2. veya 3. atık getirme merkezinizi oluşturabilir, bakanlığın ilgili tebliğ şartlarını sağlayabilirsiniz. 

  Kullanım Şekli

  Ön kapısı ve/veya (opsiyonel seçenek) üst kapağı görevli kişilerce açılarak atık ürün içine yerleştirilir. Ön kapısı açılarak dolu konteynerler çıkartılır. 

  Tasarım Bilgisi 

  KOZA tasarımı özgündür. Endüstri ürünleri tasarımcısı Yasemin Artut ve Elif Kadayıf tarafından ROKA için tasarlanmıştır. KOZA tasarımı  TPE Türk Patent Enstitüsü altında tescillidir. 

  Teslimat Bilgisi

  Ürünler nakliye ücreti karşılığında adresinize teslim edilir. Üretim süremiz 2-3 haftadır.

  Yeşil Bilgi

  Tasarımında defalarca yeniden kullanılabilen metal malzeme kullanılmaktadır. Ürünün tamamı geri dönüşüme uygundur. Üretiminde minimal atık ve fire oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Çevre dostudur.

 • Teknik Özellikler

  Malzeme Elektrostatik boyalı galvaniz sac
  Kapasite 660 Lt / 770 Lt
  Ebatlar Genişlik 95 x Derinlik 146 x Yükseklik 155 cm

KOZA 660 / 770 Lt - Benzer Ürünler

DAT Atık Getirme Merkezi

ATIK GETİRME MERKEZİ
Tasarım/ Proje/ Uygulama
İhtiyacınıza uygun şekilde proje hazırlanır ve uygulanır.

  İncele
KOZA 240 Lt

KONTEYNER MUHAFAZASI

240 Lt standart plastik konteyner içine yerleştirilerek kullanılır. Geçici depolaması yapılacak atık türüne, mekanın veya kullanıcının ihtiyaçlarına göre; açık zemin/ sıvı toplama tavalı ve ızgaralı sızdırmaz zemin, konteyner ile kullanım için rampalı/ konteynersiz kullanım için rampasız, üst kısmı kapalı/ üst kısmı raylı kapaklı opsiyonlara sahiptir.

 
  İncele
KOZA 1100 Lt

KONTEYNER MUHAFAZASI

1100 Lt standart plastik konteyner içine yerleştirilerek kullanılır. Geçici depolaması yapılacak atık türüne, mekanın veya kullanıcının ihtiyaçlarına göre; açık zemin/ sıvı toplama tavalı ve ızgaralı sızdırmaz zemin, konteyner ile kullanım için rampalı/ konteynersiz kullanım için rampasız, üst kısmı kapalı/ üst kısmı raylı kapaklı opsiyonlarına sahiptir.

 
  İncele
KOZA 120 Lt x 3

KONTEYNER MUHAFAZASI

Üç bölmelidir. Üç adet 120 Lt standart plastik konteyner içine yerleştirilerek kullanılır. Geçici depolaması yapılacak atık türüne, mekanın veya kullanıcının ihtiyaçlarına göre; açık zemin/ sıvı toplama tavalı ve ızgaralı sızdırmaz zemin, konteyner ile kullanım için rampalı/ konteynersiz kullanım için rampasız, üst kısmı kapalı/ üst kısmı raylı kapaklı opsiyonlarına sahiptir.

  İncele
KOZA 240 Lt x 2

KONTEYNER MUHAFAZASI

İki bölmelidir. İki adet 240 Lt standart plastik konteyner içine yerleştirilerek kullanılır. Geçici depolaması yapılacak atık türüne, mekanın veya kullanıcının ihtiyaçlarına göre; açık zemin/ sıvı toplama tavalı ve ızgaralı sızdırmaz zemin, konteyner ile kullanım için rampalı/ konteynersiz kullanım için rampasız, üst kısmı kapalı/ üst kısmı raylı kapaklı opsiyonlarına sahiptir.

  İncele

ROKA Çevre için Tasarım © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır