ROKA Çevre için Tasarım
tr en

Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)

-

ATIK GEÇİCİ DEPOLAMA

Atıkların geçici depolanması amacı ile ihtiyaç bulunan ekipman ve alanın tasarımı ile ilgili ürünleri burada bulabilirsiniz. KOZA atık geçici depolama üniteleri ile tehlikesiz ve tehlikeli atıkları dış alanlarda ayrı ayrı biriktirebilir, 2. veya 3. tip atık getirme merkezlerinizi oluşturabilirsiniz.

KOZA, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın ilgili yönetmeliklerine uygun olarak tasarlanmıştır. Atık Yönetimi Dairesi Başkanlığı tarafından yayınlanan " Sıfır Atık Yönetim Sistemi Uygulama Kılavuzları " nda KOZA isimli tescilli ürünlerimiz örnek ürün olarak yer verilmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Limit:
KOZA ENDÜSTRİYEL Özel ölçü

TEHLİKELİ / KONTAMİNE ATIK DEPOLAMA ÜNİTESİ

Tehlikeli veya kontamine atık konteynerinin içine yerleştirilmesi ile herhangi bir inşaat işine ihtiyaç duymadan tehlikeli atık depolama sorununa çözüm getirir. Atık konteyneri ölçüsüne ve mekanın ihtiyaçlarına göre özel ölçülerde üretilir

KOZA 1100 Lt

ATIK GEÇİCİ DEPOLAMA ÜNİTESİ

1100 Lt standart plastik konteyner içine yerleştirilerek kullanılır. Geçici depolaması yapılacak atık türüne, mekanın veya kullanıcının ihtiyaçlarına göre; açık zemin/ sıvı toplama tavalı ve ızgaralı sızdırmaz zemin, konteyner ile kullanım için rampalı/ konteynersiz kullanım için rampasız, üst kısmı kapalı/ üst kısmı raylı kapaklı opsiyonlarına sahiptir.

KOZA 660 / 770 Lt

ATIK GEÇİCİ DEPOLAMA ÜNİTESİ

770 Lt veya 660 Lt standart plastik konteyner içine yerleştirilerek kullanılır. Geçici depolaması yapılacak atık türüne, mekanın veya kullanıcının ihtiyaçlarına göre; açık zemin/ sıvı toplama tavalı ve ızgaralı sızdırmaz zemin, konteyner ile kullanım için rampalı/ konteynersiz kullanım için rampasız, üst kısmı kapalı/ üst kısmı raylı kapaklı opsiyonlara sahiptir.

KOZA 240 Lt

ATIK GEÇİCİ DEPOLAMA ÜNİTESİ

240 Lt standart plastik konteyner içine yerleştirilerek kullanılır. Geçici depolaması yapılacak atık türüne, mekanın veya kullanıcının ihtiyaçlarına göre; açık zemin/ sıvı toplama tavalı ve ızgaralı sızdırmaz zemin, konteyner ile kullanım için rampalı/ konteynersiz kullanım için rampasız, üst kısmı kapalı/ üst kısmı raylı kapaklı opsiyonlara sahiptir.

KOZA 120 Lt

ATIK GEÇİCİ DEPOLAMA ÜNİTESİ

120 Lt standart plastik konteyner içine yerleştirilerek kullanılır. Geçici depolaması yapılacak atık türüne, mekanın veya kullanıcının ihtiyaçlarına göre; açık zemin/ sıvı toplama tavalı ve ızgaralı sızdırmaz zemin, konteyner ile kullanım için rampalı/ konteynersiz kullanım için rampasız, üst kısmı kapalı/ üst kısmı raylı kapaklı opsiyonlara sahiptir.

KOZA 240 Lt x 2

ATIK GEÇİCİ DEPOLAMA ÜNİTESİ

İki bölmelidir. İki adet 240 Lt standart plastik konteyner içine yerleştirilerek kullanılır. Geçici depolaması yapılacak atık türüne, mekanın veya kullanıcının ihtiyaçlarına göre; açık zemin/ sıvı toplama tavalı ve ızgaralı sızdırmaz zemin, konteyner ile kullanım için rampalı/ konteynersiz kullanım için rampasız, üst kısmı kapalı/ üst kısmı raylı kapaklı opsiyonlarına sahiptir.

KOZA 120 Lt x 3

ATIK GEÇİCİ DEPOLAMA ÜNİTESİ

Üç bölmelidir. Üç adet 120 Lt standart plastik konteyner içine yerleştirilerek kullanılır. Geçici depolaması yapılacak atık türüne, mekanın veya kullanıcının ihtiyaçlarına göre; açık zemin/ sıvı toplama tavalı ve ızgaralı sızdırmaz zemin, konteyner ile kullanım için rampalı/ konteynersiz kullanım için rampasız, üst kısmı kapalı/ üst kısmı raylı kapaklı opsiyonlarına sahiptir.

DAT Atık Getirme Merkezi

ATIK GETİRME MERKEZİ
Tasarım/ Proje/ Uygulama
İhtiyacınıza uygun şekilde proje hazırlanır ve uygulanır.

8 sonuçtan 1 ile 8 arası görüntüleniyor.

Atık geçici depolama, Atık getirme merkezi, Konteyner muhafazası 

ROKA Çevre için Tasarım © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır